Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Özne Terapi Eğitim ve Danışmanlık Merkezi Uzm. Psikolog Ebru Sakız Kuyucu ve Uzm. Psikolog Vesile Çetin Kazak tarafından, insanlara yararlı olma ilkesi doğrultusunda 2013 yılında kurulmuştur. Merkezimizde Psikoterapi Departmanı ve Eğitim Departmanı olmak üzere iki ana bölüm bulunmaktadır. Her iki bölümde de konusunda uzman olan deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Psikoterapi departmanında çocuk ve ergen terapisi, bireysel terapi, aile ve çift terapisi, cinsel terapi, hamile terapisi ve grup terapisi seansları, psikoloji biliminde geçerliliği kanıtlanmış olan terapi yaklaşımları kullanılarak uygulanmaktadır.

Eğitim departmanımızda kadrosundaki uzman eğitimcilerle birlikte gelişimsel farklılığı olan çocuklara yönelik psikoeğitimsel terapi programları uygulanmakta, doğuma hazırlık ve nefes eğitimleri verilmektedir. Eğitim departmanımızda ayrıca Özgül Öğrenme Güçlüğü olan çocuklara yönelik okuma yazmayı hızlandırma programları da mevcuttur.

Etik ilkeler çerçevesinde bilimsellik ve yararlı olma ilkeleri gözetilerek çalışılan merkezimizde yaşamınızın herhangi bir alanında yaşadığınız tıkanıklıkları fark etmek, harekete geçmek ve yaşamınızı daha keyifli bir şekilde sürdürmek için şişli mecidiyeköyde uzman psikologlarımız ve eğitmenlerimiz eşliğinde eğitim ve terapi yolculuklarımızda görüşmek üzere…