Ana Sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Özne Terapi Aile Danışma Merkezi, insanlara yararlı olma ilkesi ile yola çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir.

Merkezimiz, Uzman Psikolog Vesile Çetin Kazak ve Uzman Psikolog Ebru Sakız Kuyucu tarafından kurulmuş olup 2013 yılından itibaren psikolojik danışmanlık alanında faaliyet göstermektedir. 2018 yılından itibaren Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlanarak Aile Danışma Merkezi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Merkezimizde çocuk ve ergen terapisi, bireysel terapi, aile ve çift terapisi, cinsel terapi, psikodrama grup terapisi psikoloji biliminde geçerliliği kanıtlanmış olan terapi yaklaşımları kullanılarak alanında uzman psikologlar tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca merkezimizde Özgül Öğrenme Güçlüğü olan çocuklara yönelik okuma yazmayı hızlandırma programları uygulanmaktadır.

Özne Terapi ekibi olarak etik ilkeler çerçevesinde mesleğimizi icra etmek en temel prensibimizdir. Danışmanlık hizmetlerimizde temel misyonumuz bireylerin yaşamdaki zorlanmalarını en aza indirerek hayatlarına daha kaliteli ve işlevsel devam edebilmelerini, aile ilişkilerini daha sağlıklı yürütmelerini sağlamaktır.